Nieosiągalny dotychczas poziom przyjemności z jazdy na oponach letnich - Continental PremiumContact 7

24.08.2023

Zmienne warunki pogodowe już nigdy nie staną na drodze Twojej podróży. Dzięki adaptacyjnemu bieżnikowi PremiumContact 7, opony te dostosowują się do nawierzchni, zapewniając precyzyjne prowadzenie zarówno na mokrej, jak i suchej drodze. Poznaj bliżej nowy model niemieckiego koncernu i poznaj jego zalety.

Opony

Nieosiągalny dotychczas poziom przyjemności z jazdy na oponach letnich - Continental PremiumContact 7

Wyrusz w kolejną letnią podróż w pełni przygotowany dzięki nowemu ogumieniu Continental PremiumContact 7 - oponom stworzonym z myślą o samochodach osobowych i elektrycznych. Produkty tej serii to połączenie doskonałego prowadzenia na mokrych i suchych nawierzchniach, zapewniające bezpieczeństwo i komfort dla każdego rodzaju napędu. Nieistotne, czy Twój pojazd jest spalinowy, hybrydowy czy elektryczny - PremiumContact 7 dostarcza wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. To opona, która przekształca Twoją jazdę w luksusowe doświadczenie, zwiększając przebiegi i dając Ci pewność na każdym etapie podróży.

”Continental_PremiumContact_7”

Nie sprawdzaj pogody przed wyjazdem

Zmienne warunki pogodowe już nigdy nie staną na drodze Twojej podróży. Dzięki adaptacyjnemu bieżnikowi PremiumContact 7, opony te dostosowują się do nawierzchni, zapewniając precyzyjne prowadzenie zarówno na mokrej, jak i suchej drodze. Teraz możesz osiągnąć swój cel bezpiecznie, niezależnie od pogody.

Zespół inżynierów niemieckiego koncernu stworzył rewolucyjną mieszankę RedChili, która podnosi standardy przyczepności w niskich temperaturach. Niezależnie od stopnia rozgrzania opony, PremiumContact 7 gwarantuje krótką drogę hamowania, zapewniając Ci pewność i kontrolę nad pojazdem w różnorodnych warunkach.

”Opony_na_każde_warunki”

Produkt dla każdego

Opony PremiumContact 7 są dostępne w szerokim zakresie rozmiarów, obejmujących od 16 do 21 cali. Niezależnie od tego, czy posiadasz samochód osobowy, SUV, czy pojazd elektryczny, znajdziesz odpowiedni rozmiar dla swoich potrzeb. Nowa seria Continental PremiumContact 7 to gwarancja, że Twoja jazda na letnich trasach będzie nie tylko bezpieczna, ale także przyjemna i komfortowa. Wybierz opony, które przewyższają oczekiwania i ciesz się doskonałą kontrolą w każdej podróży.

”Ogumienie_dla_różnych_samochodów”

Na stronie StrefaKierowcy.pl znajdziesz katalog produktu PremiumContact 7, w którym wybierzesz idealny rozmiar dla swojego samochodu.

Artykuły