Bestsellery


Pirelli

Historia marki Pirelli

Opony letnie, zimowe i całoroczne od Pirelli - produkty doskonałe na każde warunki

Marka Pirelli przez swoje długoletnie doświadczenie wprowadziła wiele innowacyjnych technologii w kategorii opon. Będąca jednym z największych producentów w branży firma zajmuje się sprzedażą ogumienia dla rowerów, samochodów osobowych, terenowych, 4 x 4, ciężarowych i wielu innych typów pojazdów. W ofercie tego producenta znajdziesz produkty idealnie dopasowane rozmiarem, typem i osiągami do Twoich oczekiwań. Pirelli oferuje opony na każdy sezon - letnie i zimowe, a dla klientów poszukujących rozwiązań uniwersalnych - całoroczne.

Opony letnie Pirelli to produkty wykonane ze specjalnego rodzaju mieszanki zaprojektowanej z myślą o niezawodności na suchej i mokrej nawierzchni, nawet w wysokich temperaturach. Wywodząca się z gorących Włoch marka opracowała opony o doskonałych właściwościach jezdnych w różnych warunkach, które panują w okresie letnim. Unikalny profil opon letnich Pirelli stworzono z myślą o zapewnieniu doskonałej przyczepności i krótkiej drodze hamowania, by zapewnić Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa. Szeroki wybór modeli letnich sprawi, że znajdziesz dla siebie idealne ogumienie, nieważne czy szukasz opon do codziennych dojazdów do pracy, wakacyjnych wyjazdów, czy podróży krętymi ścieżkami górskimi. Wybierz letnie opony Pirelli i zwiedzaj gorące włoskie wybrzeża w niesamowitym komforcie. 

Opony zimowe Pirelli dostosowane są do niskich temperatur i zapewniają niesamowitą kontrolę, stabilność i precyzję kierowania w warunkach zimowych. Mieszanka gumowa używana do produkcji zapewnia doskonałą przyczepność i optymalny poziom trakcji na suchych i mokrych drogach, aby zmniejszyć ryzyko aquaplaningu. Jeżeli szukasz opon, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, to w szerokiej ofercie Pirelli znajdziesz produkt idealnie dostosowany do Twoich oczekiwań. Z oponami zimowymi Pirelli wycieczka w zaśnieżone Alpy będzie jeszcze większą przyjemnością, bez obaw o bezpieczeństwo. 

Opony całoroczne to wyjątkowa grupa produktów, stworzona z myślą o kierowcach, którzy nie chcą co sezon jeździć na wymiany ogumienia, tracąc na tym czas i pieniądze. Gwarantują one optymalną reakcję w każdych warunkach i o każdej porze roku. Opony całoroczne Pirelli łączą w sobie najważniejsze cechy opon letnich i zimowych, dzięki czemu zapewniają praktyczność i funkcjonalność przez 365 dni w roku.

Kup oponę Pirelli w serwisie


Może zainteresują Cię też