Bestsellery


Opinie o Dunlop WINTER SPORT 5

Widoczne na stronie sklepu opinie o towarach pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie internetowym. Zostały pozyskane poprzez formularz wysłany pocztą elektroniczną z prośbą o ocenę zakupionego produktu. Formularze rozsyłamy po 6 miesiącach od złożenia zamówienia. Sklep nie zbiera i nie publikuje opinii niepotwierdzonych zakupem. Sklep zastrzega sobie prawo do ukrywania opinii wyrażonych w niekulturalny sposób, nie odnoszących się do danego produktu oraz ewidentnie sprzecznych z prawdą.

Ocena łączna

3,8/6


Opłacalność

Trwałość

Właściwości jezdne


88% osób poleca oponę

Najwyżej ocenianym parametrem jest: sucha nawierzchnia. Najpopularniejsze zastosowanie opony: miasto i poza miastem.

Mateusz

Dobre opony
Niestety ze względu na krótką zimę, nie miałem okazji pojeździć dłużej na tych oponach. Do tego momentu sprawiają dobre wrażenie i nie zawiodły. Bardzo dobrze trzymają się drogi, wygląd całkiem dobry. Póki co mogę polecić.


Ocena ogólna: 4,8/6,0

Paweł

Nie polecam
Jedna z zakupionych opon zniszczyła się do tego stopnia, że nie nadawała się do użytku. Ze zniszczonej opony uchodziło powietrze. Na wulkanizacji powiedzieli, że zniszczenia są dziwne, że opona nie powinna się tak zniszczyć w ciągu kilku miesięcy od zakupu. ps. zbieżność itp była ok.


Ocena ogólna: 2,3/6,0

sirSpooky

Bardzo dobra opona
W porównaniu z Nokian WR A3 dużo lepsza opona, zwłaszcza podczas ruszania i stabilności w szybkim zakręcie. Nie ma poczucia, że opona się ugina (zjeżdża z felgi), reakcje na ruchy kierownicą są w miarę szybkie. Hałas również nie doskwiera, więc można założyć, że jest cicha.


Ocena ogólna: 3,2/6,0

Rafal

Cena odpowiednia do jakości. Bardzo dobra opona.
W warunkach zimowych spisuje się rewelacyjnie. Przy odpowiednim (umiarkowanym) stylu jazdy daje pełne poczucie bezpieczeństwa. Przy gwałtowniejszym ruszaniu na śniegu traci przyczepność. Zaletą jest jednak to że na osnieżonej drodze prowadzi się bardzo pewnie.


Ocena ogólna: 4,5/6,0

KUBA

Warte swojej ceny
Opony są świetne. Samochód pewnie prowadzi się w każdych warunkach. Są bardzo ciche. Na suchej nawierzchni niesłyszalne.


Ocena ogólna: 4,3/6,0

cleaner90

Swietne opony
Opony świetnie trzymają się suchej i mokrej nawierzchni. Nawet śnieg nie jest dla nich przeszkodą a zostały przetestowane w wysokich górach zimą.


Ocena ogólna: 4,0/6,0

Kup oponę Dunlop w serwisie Opony.StrefaKierowcy.pl