Całoroczna opona idealna do SUV-ów według Auto Bild Allrad (2023)

28.09.2023

Z ogromną radością ogłaszamy, że opona Bridgestone Turanza All Season 6, wyposażona w innowacyjne technologie ENLITEN, zdobyła pierwsze miejsce w teście opon SUV All-Season Tyre 2023 przeprowadzonym przez Auto Bild Allrad. Ta opona całoroczna klasy premium nie tylko wykazała imponujące cechy jezdne, ale także uzyskała najwyższe oceny w warunkach mokrych i śnieżnych, potwierdzając swoje wyjątkowe właściwości dla wymagających kierowców.

Opony

Opona całoroczna z parametrami gumy zimowej

Eksperci Auto Bild Allrad chwalą oponę Bridgestone Turanza All Season 6 za doskonałe właściwości prowadzenia na śniegu, porównywalne do opon zimowych. Otrzymała ona najwyższą ocenę w dziedzinie hamowania na mokrej nawierzchni, co potwierdza jej znakomitą wydajność. Opona testowana w rozmiarze 235/65 R 17, Turanza All Season 6 zajęła pierwsze miejsce, zyskując miano "wzorowej" według Auto Bild Allrad.

”Całoroczna_opona_SUV”

Doskonała również w lecie

Test opon SUV All-Season Tyre 2023 przeprowadzony przez Auto Bild Allrad podkreśla zdolność opony Bridgestone Turanza All Season 6 do zapewnienia bezpieczeństwa w różnych warunkach atmosferycznych. Bez względu na to, czy poruszamy się zaśnieżonymi drogami, mokrymi ulicami, czy suchymi nawierzchniami, ta opona całoroczna zapewnia niezawodną wydajność. Jej triumf w kategorii prowadzenia i trakcji na śniegu jest uzupełniony imponującymi zdolnościami hamowania na mokrej nawierzchni, przewyższając zarówno konkurencję, jak i referencyjne opony letnie.

”Najlepsza_opona_całoroczna”

Kto przeprowadził test?

Auto Bild Allrad to renomowane niemieckie czasopismo motoryzacyjne, znane z obiektywnych testów i recenzji pojazdów oraz akcesoriów. Jego opinia cieszy się uznaniem w branży, a wyniki testów mają wpływ na decyzje kierowców i branżę oponiarską. Fakt, że Bridgestone Turanza All Season 6 zdobyła pierwsze miejsce w teście Auto Bild Allrad, potwierdza nie tylko doskonałe osiągi opony, ale również solidność marki Bridgestone.

Artykuły