Yokohama GEOLANDAR X-AT G016

Typ opony:
pojazd 4x4/SUV
Sezon:
Opona letnie Opony letnie
Rozmiar:
11/ R15
Bieżnik:
GEOLANDAR X-AT G016
Indeks nośności:
109 (do 1030 kg na oponę)
Indeks prędkości:
Q (do 160 km/h)
Rok produkcji:

Nie starsze niż 18 miesięcy
Okres gwarancji:
5 lat
Kod towaru:
E4943
Rant ochronny:
Tak
Informacje:
POR, M+S Kraj produkcji - Japonia

za komplet 4 sztuk

Kup z dostawą 24-48h

Dostawa od 0 zł

Ostatnie 4 szt.

Nie starsze niż 18 miesięcy

701,00 zł / szt
Ilość:
Koszty dostawy
0 zł od sztuki
Towar z oficjalnej
dystrybucji
Pełna gwarancja
producenta

Dostępne warianty tej opony

  • Nie starsze niż 18 miesięcy
  • Wysyłka 24-48h
  • Ostatnie 4 szt. w tej cenie

Opona Yokohama GEOLANDAR X-AT G016 11/ R15 109 Q - informacja o produkcie

Prezentowana oferta sklepu internetowego opony.strefakierowcy.pl dotyczy opony marki Yokohama. Jest to bieżnik GEOLANDAR X-AT G016. Rozmiar tej opony to 11/ R15. Maksymalna dopuszczalna prędkość użytkowania tej opony wynikająca z indeksu SI wynosi: Q (do 160 km/h). Indeks nośności wynosi 109 co oznacza, że znosi obciążenie do 1030 kg na oponę. Kod opony to E4943, a kod EAN 4968814979201 - warto zapisać te wartości, aby w razie konieczności dokonania w przyszłości zakupu jednej sztuki opony móc precyzyjnie dobrać ten sam produkt. Opona posiada rant ochronny. Dodatkowe oznaczenia występujące na tej oponie to: Rant ochronny, POR, M+S, Kraj produkcji - Japonia.

Informacje dotyczące zastosowania opon Yokohama GEOLANDAR X-AT G016 11/ R15 109 Q

Ten model opon Yokohama przewidziany jest przede wszystkim do samochodów SUV i 4x4. Ta opona jest oponą letnią. Długość gwarancji wynosi 5 lat. Kiedy można założyć opony letnie 11/ R15? Zalecamy, aby używać opon letnich jeśli średnia dobowa temperatura przekracza 7 stopni Celsjusza. Jest to granica kiedy opony zimowe tracą swoje właściwości, a opony na lato powinny znaleźć się na kołach twojego samochodu. Oferowane w naszym sklepie internetowym opony Yokohama GEOLANDAR X-AT G016 11/ R15 109 Q możemy wysłać do Ciebie w 24-48h. Dostawa firmą kurierską jest darmowa.

Opona letnia Yokohama 11/ R15 do samochodów SUV i 4x4

Jeśli poszukujesz opon letnich firmy Yokohama, a rozmiar, który jest Ci potrzebny to 11/ R15 z indeksami nośności 109 oraz prędkości Q to model GEOLANDAR X-AT G016 powinien zwrócić Twoją uwagę. Będzie to odpowiednia opona do zastosowania na suchym i mokrym asfalcie. Oferta opon samochodowych do użytku latem nie ogranicza się tylko do modelu GEOLANDAR X-AT G016 - skorzystaj z wyszukiwarki w naszym sklepie internetowym, aby wyświetlić wszystkie ceny i dostępność innych produktów.

Po więcej informacji na temat opon Yokohama GEOLANDAR X-AT G016, kliknij tutaj.

Warunki gwarancji

Gwarancja obejmuje tylko te uszkodzenia, które mogą być przypisane producentowi. Okres gwarancji wynosi 60 miesięcy od daty produkcji opony. Po upływie dwóch lat od zakupu opony przez Użytkownika w wypadku uznania reklamacji stosuje się tzw. metodę częściowego zwrotu pozostającej grubości bieżnika.

Jeśli reklamacja zostanie uznana przed upływem dwóch lat od zakupu przez Użytkownika, rekompensata będzie polegać na wymianie na produkt nowy lub w wypadku zaprzestania jego produkcji na produkt podobny.

Reklamacja lub częściowa rekompensata nie będzie uznana jeśli:
  • uszkodzenie opony spowodowane jest niewłaściwą eksploatacją lub przechowywaniem a także wadami związanymi z pojazdem na którym była eksploatowana,
  • opona była wcześniej naprawiana
  • w wypadku użycia opony w rajdach lub innych zawodach
  • do montażu stosowano niewłaściwe, uszkodzone lub skorodowane obręcze
  • złym stanem technicznym pojazdu,
  • uszkodzenia opony wynikają z wadliwej nawierzchni drogi
  • opona zostanie celowo uszkodzona

Osobą właściwą do rozpatrzenia reklamacji jest przedstawiciel wskazany przez producenta. Wszystkie przypadki nie omówione będą rozpatrywane zgodnie z polskim prawem.

KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNĄ TREŚCIĄ KARTY GWARANCYJNEJ

Opinie

Brak opinii na temat produktu.