Kupuj - Pomagaj
Twój koszyk Darmowa dostawa od 1 szt
 • b
 • c
 • 72 dB

Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON

Typ opony:
pojazd 4x4/SUV
Sezon:
Opona letnie Opony letnie
Rozmiar:
275/45 R21
Bieżnik:
SCORPION VERDE ALL SEASON
Indeks nośności:
110 (do 1060 kg na oponę)
Indeks prędkości:
W (do 270 km/h)
Rok produkcji:

Nie starsze niż 18 miesięcy
Okres gwarancji:
7 lat
Kod towaru:
2220300
Rant ochronny:
Tak
Homologacja:
LR
Wzmocnienie:
XL

za komplet 4 sztuk

Kup z dostawą 24-48h

Dostawa od 0 zł

Ostatnie 4 szt.

Nie starsze niż 18 miesięcy

1195,00 zł / szt
Ilość:
Koszty dostawy
0 zł od sztuki
Towar z oficjalnej
dystrybucji
Pełna gwarancja
producenta

Dostępne warianty tej opony

 • Nie starsze niż 18 miesięcy
 • Wysyłka 24-48h
 • Ostatnie 4 szt. w tej cenie
 • Nie starsze niż 18 miesięcy
 • Wysyłka 3-4 dni
 • Ostatnie 10 szt. w tej cenie

Opis produktu

Opona Pirelli Scorpion Verde All Season z grupy Green Performance została zaprojektowana specjalnie dla samochodów typu SUV, Crossover oraz VAN. Oferuje kierowcy polepszoną wydajność podczas hamowania na mokrej nawierzchni, sprawną przyczepność w zakrętach na suchej i mokrej drodze, dobre wyniki zachowania na śniegu i redukcję zjawiska aquaplaningu. Dodatkowo, dzięki zmniejszonym oporom toczenia oraz o 8% zredukowanej wadze, Scorpion Verde All Season obniża emisję CO2.

Scorpion Verde All Season korzysta z nowoczesnych składników, które przedłużają jej żywotność. Wyprzedza konkurencję dzięki zoptymalizowanemu składowi, specjalnej mieszance Silica oraz jednolitemu kontaktu z nawierzchnią pod odpowiednim ciśnieniem. Wszystkie te cechy sprawiają, że opona zużywa się równomiernie, co za tym idzi ma wydłużone przebiegi i pomaga zaoszczędzić na paliwie.

Zielone DNA opony Pirelli Scorpion Verde All Season jest dowodem na jakość i wydajność. Każda opona Pirelli ma logo EcoImpact na swoim boku. Ikona reprezentuje ideę, która robi z opony Scorpion Verde All Season produkt naprawdę wyjątkowy.

Obniżone opory toczenia dzięki technologii Energy™ Efficient = zmniejszona zużycie paliwa = zmniejszona emisja CO2.

Dzięki unowocześnieniu technologii High Mileage opona pozwala zaoszczędzić pieniądze poprzez wydłużoną żywotność. Clean Air – dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu opona jest wolna od wysokoaromatycznych olejów i zawiera 8% mniej szkodliwych dla środowiska materiałów Low Noise obniża hałaśliwość opony dzięki zoptymalizowaniu budowy bieżnika.

Warunki gwarancji

Pirelli Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej zwana Pirelli) gwarantuje, że wszystkie markowe produkty Grupy Pirelli, nabyte bądź to bezpośrednio bądź poprzez autoryzowanego Dealera Pirelli, które są zamontowane w samochodach osobowych, furgonetkach, lekkich ciężarówkach, samochodach ciężarowych i motocyklach są dostarczane bez wad produkcyjnych lub materiałowych, które powodowałyby, iż produkty te nie nadawałyby się do normalnego użytku i będą mogły być przyjęte do badania przez autoryzowany personel techniczny Pirelli w okresie 7 lat (84 miesięcy) od daty produkcji, umieszczonej w oznakowaniu wg DOT. Gwarancja znajdzie zastosowanie pod warunkiem, że Pirelli otrzyma wniosek o zbadanie opony / formularz reklamacyjny, wypełniony we wszystkich rubrykach, oraz udostępni produkt na potrzeby badania wykonywanego przez autoryzowany personel techniczny.

KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNĄ TREŚCIĄ KARTY GWARANCYJNEJ

WYŁĄCZENIA SPOD GWARANCJI

1. Opony przemontowane z pojazdu, na którym zostały oryginalnie zainstalowane.

2. Opony, które były bieżnikowane, których bieżnik był pogłębiany lub naprawiane przez osobę trzecią.

3. Opony, które zostały zmodyfikowane poprzez dodanie lub usunięcie materiału lub zmodyfikowane w celu zmiany ich wyglądu.

4. Opony, w które wprowadzono płyn do wyważania lub uszczelniający albo opony, w których do napompowania posłużyła inna substancja niż powietrze lub azot.

5. Opony używane w wyścigach samochodowych lub innych samochodowych imprezach sportowych.

6. Opony, które stały się niezdatne do użytku na skutek użytkowania w sposób sprzeczny z instrukcją lub zaleceniami producenta opon lub obręczy, włączając w to niewłaściwy indeks prędkości, indeks nośności, przeładowanie, niewłaściwy rozmiar i niewłaściwe zastosowanie.

7. Anomalie w prowadzeniu pojazdu lub wibracje pojazdu, w sytuacji gdy pojazd nie może być udostępniony na żądanie Pirelli do dalszych badań.

8. Opony, które stały się niezdatne do użytku na skutek mechanicznych nieprawidłowości w pojeździe takich jak niesprawność elementów podwozia (w tym nieprawidłowe parametry regulacyjne/wymiarowe), niepełna sprawność układu hamulcowego, nieprawidłowo działające amortyzatory, felgi niezgodne ze specyfikacją producenta pojazdu/opon.

9. Opony, które osiągnęły minimalną dopuszczalną prawem głębokość bieżnika.

10. Opony uszkodzone przez ogień, czynniki klimatyczne, korozję, akty wandalizmu, wypadki, łańcuchy śnieżne, kradzież, jazdę ze zbyt niskim lub zbyt wysokim ciśnieniem powietrza, uszkodzenia powstałe podczas serwisowania.

11. Opony zniekształcone na skutek niewłaściwego transportu lub przechowywania.

12. Opony, które stały się niezdatne do użytku na skutek uszkodzeń w trakcie eksploatacji (na przykład gwoździe, szkło, obiekty metalowe) lub inne przebicia, rozdarcia, otarcia lub uderzenia.

13. Opony uszkodzone na skutek niewłaściwego montażu / demontażu.

14. Opony uszkodzone podczas świadczonych usług serwisowych - na przykład montaż/demontaż, wyważanie, regulacja kół jezdnych.

15. Opony, których znak towarowy, numer seryjny lub DOT zostały starte lub noszą ślady manipulacji.

Niniejsza gwarancja jest jedyną gwarancją udzieloną przez Pirelli i nie istnieje żadna inna wyraźna lub dorozumiana gwarancja przydatności handlowej produktów lub przydatności produktów do określonego celu. Niniejsza gwarancja nie może być zmieniona przez żadną osobę, w szczególności przez autoryzowanego Dealera Pirelli lub przez Producenta Samochodów lub przez Sprzedawcę Samochodów, w zakresie nałożenia jakichkolwiek innych obowiązków w związku z oponami marki Pirelli.

Jeśli ujawni się jakakolwiek wada produktu, Pirelli nie będzie zobowiązana do podejmowania żadnych innych działań niż te zastrzeżone w niniejszej gwarancji. Wszelkie inne środki prawne przeciwko Pirelli są wyłączone w maksymalnym zakresie na jaki zezwalają przepisy prawa, w szczególności Pirelli nie będzie ponosić odpowiedzialności za szkody wtórne lub przypadkowe (takie jak utrata wartości pojazdu, strata czasu, niedogodność) wynikłe z wad produktów.

Etykieta UE WE 1222/2009

Opory toczenia - wpływ na zużycie paliwa

Klasy A (najlepsza) do G (najgorsza) oznaczają wpływ zastosowanych opon na emisję dwutlenku węgla oraz ilość zużywanego paliwa. Opona o klasę wyższa oznacza niższe zużycie paliwa o ok. 0,10 - 0,15 litra na 100 km (dla samochodu o średnim spalaniu 6,6 l/100km).


Przyczepność na mokrej nawierzchni - droga hamowania

Klasy od A (najlepsza) do G (najgorsza) oznaczają długość hamowania pojazdu jadącego na mokrej nawierzchni z prędkością 80 km/h. Opona o jedną klasę wyższa to skrócenie długości hamowania o ok. 3-6 metrów. Najlepsza klasa opony (A) oznacza krótszą drogę hamowania o ponad 18 metrów w stosunku do najgorszej (F).


Hałas zewnętrzny toczenia opon

Przedstawiony w formie liczbowej oraz w formie znaku graficznego. Liczba oznacza hałas generowany na zewnątrz opony wyrażony w decybelach. Znak graficzny występuje w skali od 1-3 czarnych pasków, które obrazowo przedstawiają głośność opony. Jeden pasek oznacza oponę cichą w swojej kategorii, trzy paski - głośną w swojej kategorii.


Więcej o etykiecie oponiarskiej przeczytasz w rozporządzeniu Wspólnoty Europejskiej WE 1222/2009 (PDF).

Opinie

Ocena łączna

5,0/5


Opłacalność

Trwałość

Właściwości jezdne


100% osób poleca oponę

Najwyżej ocenianym parametrem jest: wygld opony. Najpopularniejsze zastosowanie opony: miasto i poza miastem.

Mkl


Mogę polecić jazda jeep grand cherokee w warunkach śnieżnych jest ol


Ocena ogólna: 5,2/5,0

Podobne produkty


KLASA PREMIUM
 • 275/45 R21
 • B
 • A
 • A   (69 dB)
1 082,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/45 R21
 • b
 • c
 • 72
1 090,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/45 R21
 • A
 • C
 • B   (71 dB)
1 117,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/45 R21
 • B
 • B
 • B   (73 dB)
1 147,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/45 R21
 • A
 • C
 • B   (70 dB)
1 211,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/45 R21
 • A
 • C
 • B   (70 dB)
1 215,00zł/szt