Pirelli P ZERO (PZ4)

Typ opony:
pojazd osobowy
Sezon:
Opona letnie Opony letnie
Rozmiar:
275/35 R20
Bieżnik:
P ZERO (PZ4)
Indeks nośności:
102 (do 850 kg na oponę)
Indeks prędkości:
Y (do 300 km/h)
Rok produkcji:
2024
Okres gwarancji:
7 lat
Kod towaru:
3939800
Rant ochronny:
Tak
Homologacja:
* - BMW, MO
Wzmocnienie:
XL
Informacje:
S.C. - opony P ZERO o charakterystyce sportowej

za komplet 4 sztuk

Kup z dostawą 24-48h

Dostawa od 0 zł

Ostatnie 4 szt.
2024

1058,00 zł / szt
Ilość:
Koszty dostawy
0 zł od sztuki
Towar z oficjalnej
dystrybucji
Pełna gwarancja
producenta

Dostępne warianty tej opony

 • Nie starsze niż 18 miesięcy
 • Wysyłka 24-48h
 • Ostatnie 4 szt. w tej cenie
 • DOT2024
 • Wysyłka 24-48h
 • Ostatnie 4 szt. w tej cenie

Opona Pirelli P ZERO (PZ4) 275/35 R20 102 Y - informacja o produkcie

Prezentowana oferta sklepu internetowego opony.strefakierowcy.pl dotyczy opony marki Pirelli. Jest to bieżnik P ZERO (PZ4). Rozmiar tej opony to 275/35 R20. Maksymalna dopuszczalna prędkość użytkowania tej opony wynikająca z indeksu SI wynosi: Y (do 300 km/h). Indeks nośności wynosi 102 co oznacza, że znosi obciążenie do 850 kg na oponę. Kod opony to 3939800, a kod EAN 8019227393989 - warto zapisać te wartości, aby w razie konieczności dokonania w przyszłości zakupu jednej sztuki opony móc precyzyjnie dobrać ten sam produkt. Opona posiada rant ochronny. Klasa efektywności paliwowej, która przekłada się zużycie paliwa wynosi A. Przyczepność na mokrej nawierzchni określona została za pomocą europejskich norm na wartość B. Oczywiście w obu przypadkach A oznacza wynik optymalny. Jeśli chodzi o hałas zewnętrzny to opona generuje go 72 dB. Numer opony w bazie EPREL 596814. Dodatkowe oznaczenia występujące na tej oponie to: XL, Rant ochronny, * - BMW, MO, S.C. - opony P ZERO o charakterystyce sportowej.

Informacje dotyczące zastosowania opon Pirelli P ZERO (PZ4) 275/35 R20 102 Y

Ten model opon Pirelli przewidziany jest przede wszystkim do samochodów osobowych. Ta opona jest oponą letnią. Długość gwarancji wynosi 7 lat. Kiedy można założyć opony letnie 275/35 R20? Zalecamy, aby używać opon letnich jeśli średnia dobowa temperatura przekracza 7 stopni Celsjusza. Jest to granica kiedy opony zimowe tracą swoje właściwości, a opony na lato powinny znaleźć się na kołach twojego samochodu. Oferowane w naszym sklepie internetowym opony Pirelli P ZERO (PZ4) 275/35 R20 102 Y możemy wysłać do Ciebie w 24-48h. Dostawa firmą kurierską jest darmowa.

Opona letnia Pirelli 275/35 R20 do samochodów osobowych

Jeśli poszukujesz opon letnich firmy Pirelli, a rozmiar, który jest Ci potrzebny to 275/35 R20 z indeksami nośności 102 oraz prędkości Y to model P ZERO (PZ4) powinien zwrócić Twoją uwagę. Będzie to odpowiednia opona do zastosowania na suchym i mokrym asfalcie. Oferta opon samochodowych do użytku latem nie ogranicza się tylko do modelu P ZERO (PZ4) - skorzystaj z wyszukiwarki w naszym sklepie internetowym, aby wyświetlić wszystkie ceny i dostępność innych produktów.

Po więcej informacji na temat opon Pirelli P ZERO (PZ4), kliknij tutaj.

Warunki gwarancji

Pirelli Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej zwana Pirelli) gwarantuje, że wszystkie markowe produkty Grupy Pirelli, nabyte bądź to bezpośrednio bądź poprzez autoryzowanego Dealera Pirelli, które są zamontowane w samochodach osobowych, furgonetkach, lekkich ciężarówkach, samochodach ciężarowych i motocyklach są dostarczane bez wad produkcyjnych lub materiałowych, które powodowałyby, iż produkty te nie nadawałyby się do normalnego użytku i będą mogły być przyjęte do badania przez autoryzowany personel techniczny Pirelli w okresie 7 lat (84 miesięcy) od daty produkcji, umieszczonej w oznakowaniu wg DOT. Gwarancja znajdzie zastosowanie pod warunkiem, że Pirelli otrzyma wniosek o zbadanie opony / formularz reklamacyjny, wypełniony we wszystkich rubrykach, oraz udostępni produkt na potrzeby badania wykonywanego przez autoryzowany personel techniczny.

KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNĄ TREŚCIĄ KARTY GWARANCYJNEJ

WYŁĄCZENIA SPOD GWARANCJI

1. Opony przemontowane z pojazdu, na którym zostały oryginalnie zainstalowane.

2. Opony, które były bieżnikowane, których bieżnik był pogłębiany lub naprawiane przez osobę trzecią.

3. Opony, które zostały zmodyfikowane poprzez dodanie lub usunięcie materiału lub zmodyfikowane w celu zmiany ich wyglądu.

4. Opony, w które wprowadzono płyn do wyważania lub uszczelniający albo opony, w których do napompowania posłużyła inna substancja niż powietrze lub azot.

5. Opony używane w wyścigach samochodowych lub innych samochodowych imprezach sportowych.

6. Opony, które stały się niezdatne do użytku na skutek użytkowania w sposób sprzeczny z instrukcją lub zaleceniami producenta opon lub obręczy, włączając w to niewłaściwy indeks prędkości, indeks nośności, przeładowanie, niewłaściwy rozmiar i niewłaściwe zastosowanie.

7. Anomalie w prowadzeniu pojazdu lub wibracje pojazdu, w sytuacji gdy pojazd nie może być udostępniony na żądanie Pirelli do dalszych badań.

8. Opony, które stały się niezdatne do użytku na skutek mechanicznych nieprawidłowości w pojeździe takich jak niesprawność elementów podwozia (w tym nieprawidłowe parametry regulacyjne/wymiarowe), niepełna sprawność układu hamulcowego, nieprawidłowo działające amortyzatory, felgi niezgodne ze specyfikacją producenta pojazdu/opon.

9. Opony, które osiągnęły minimalną dopuszczalną prawem głębokość bieżnika.

10. Opony uszkodzone przez ogień, czynniki klimatyczne, korozję, akty wandalizmu, wypadki, łańcuchy śnieżne, kradzież, jazdę ze zbyt niskim lub zbyt wysokim ciśnieniem powietrza, uszkodzenia powstałe podczas serwisowania.

11. Opony zniekształcone na skutek niewłaściwego transportu lub przechowywania.

12. Opony, które stały się niezdatne do użytku na skutek uszkodzeń w trakcie eksploatacji (na przykład gwoździe, szkło, obiekty metalowe) lub inne przebicia, rozdarcia, otarcia lub uderzenia.

13. Opony uszkodzone na skutek niewłaściwego montażu / demontażu.

14. Opony uszkodzone podczas świadczonych usług serwisowych - na przykład montaż/demontaż, wyważanie, regulacja kół jezdnych.

15. Opony, których znak towarowy, numer seryjny lub DOT zostały starte lub noszą ślady manipulacji.

Niniejsza gwarancja jest jedyną gwarancją udzieloną przez Pirelli i nie istnieje żadna inna wyraźna lub dorozumiana gwarancja przydatności handlowej produktów lub przydatności produktów do określonego celu. Niniejsza gwarancja nie może być zmieniona przez żadną osobę, w szczególności przez autoryzowanego Dealera Pirelli lub przez Producenta Samochodów lub przez Sprzedawcę Samochodów, w zakresie nałożenia jakichkolwiek innych obowiązków w związku z oponami marki Pirelli.

Jeśli ujawni się jakakolwiek wada produktu, Pirelli nie będzie zobowiązana do podejmowania żadnych innych działań niż te zastrzeżone w niniejszej gwarancji. Wszelkie inne środki prawne przeciwko Pirelli są wyłączone w maksymalnym zakresie na jaki zezwalają przepisy prawa, w szczególności Pirelli nie będzie ponosić odpowiedzialności za szkody wtórne lub przypadkowe (takie jak utrata wartości pojazdu, strata czasu, niedogodność) wynikłe z wad produktów.

Opinie

Widoczne na stronie sklepu opinie o towarach pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie internetowym. Zostały pozyskane poprzez formularz wysłany pocztą elektroniczną z prośbą o ocenę zakupionego produktu. Formularze rozsyłamy po 6 miesiącach od złożenia zamówienia. Sklep nie zbiera i nie publikuje opinii niepotwierdzonych zakupem. Sklep zastrzega sobie prawo do ukrywania opinii wyrażonych w niekulturalny sposób, nie odnoszących się do danego produktu oraz ewidentnie sprzecznych z prawdą.

Ocena łączna

4,2/6


Opłacalność

Trwałość

Właściwości jezdne


100% osób poleca oponę

Najwyżej ocenianym parametrem jest: sucha nawierzchnia. Najpopularniejsze zastosowanie opony: miasto i poza miastem.

Adam

Bardzo dobre właściwości jezdne
W czasie jazdy opony są bez zarzutu. Mały minus za to że szybko z bardzo cichych po niewielkim zużyciu stają się hałaśliwe i lekko ząbkują, wymagają chyba idealnej geometrii i zbieżności.


Ocena ogólna: 4,0/6,0

Malak.

Jeśli nie trafisz na ukrytą wadę to bierz w ciemno.
Opony kupione w komplecie wysyłkowo. Niestety po przejechaniu kilkuset kilometrów uwidoczniła się wada ukryta opony w postaci dużego bąbla na rancie opony. Przy takim produkcie premium za taką cenę jest to nie do pomyślenia.


Ocena ogólna: 3,5/6,0

Trepka

Celująca
Dzień dobry, Jestem bardzo zadowolony z zakupu opon. Na pewno jeśli będę potrzebować wrócę po kolejne.


Ocena ogólna: 6,0/6,0

andy


jak najbardziej polecam


Ocena ogólna: 3,3/6,0

Rozmiary opon z serii Pirelli P ZERO (PZ4)

Podobne produkty


KLASA PREMIUM
 • 275/35 R20
 • B
 • D
 • B   (72 dB)
963,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/35 R20
 • B
 • A
 • A   (70 dB)
974,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/35 R20
 • A
 • C
 • B   (73 dB)
975,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/35 R20
 • A
 • C
 • B   (73 dB)
987,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/35 R20
 • A
 • C
 • B   (73 dB)
987,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/35 R20
 • DOT2024
1 000,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/35 R20
 • B
 • D
 • B   (72 dB)
1 000,00zł/szt
KLASA PREMIUM
 • 275/35 R20
 • B
 • A
 • A   (69 dB)
1 010,00zł/szt