HIFLY SUPER TRAIL

Typ opony:
pojazd dostawczy
Sezon:
Opona letnie Opony letnie
Rozmiar:
145/80 R10
Bieżnik:
SUPER TRAIL
Indeks nośności:
84 (do 500 kg na oponę)
Indeks prędkości:
N (do 140 km/h)
Rok produkcji:

Nie starsze niż 18 miesięcy
Okres gwarancji:
2 lata
Kod towaru:
201H9004

za komplet 4 sztuk

Koszty dostawy
0 zł od sztuki
Towar z oficjalnej
dystrybucji
Pełna gwarancja
producenta

Opis produktu

Prezentowana oferta sklepu internetowego opony.strefakierowcy.pl dotyczy opony marki HIFLY. Jest to bieżnik SUPER TRAIL. Rozmiar tej opony to 145/80 R10. Maksymalna dopuszczalna prędkość użytkowania tej opony wynikająca z indeksu SI wynosi: N (do 140 km/h). Indeks nośności wynosi 84 co oznacza, że znosi obciążenie do 500 kg na oponę. Kod opony to 201H9004, a kod EAN 6953913106410 - warto zapisać te wartości, aby w razie konieczności dokonania w przyszłości zakupu jednej sztuki opony móc precyzyjnie dobrać ten sam produkt. Opona nie posiada rantu ochronnego.

Informacje dotyczące zastosowania opon HIFLY SUPER TRAIL 145/80 R10 84 N

Ten model opon HIFLY przewidziany jest przede wszystkim do samochodów dostawczych. Ta opona jest oponą letnią. Długość gwarancji wynosi 2 lata. Oferowane w naszym sklepie internetowym opony HIFLY SUPER TRAIL 145/80 R10 84 N możemy wysłać do Ciebie w 3-4 dni. Dostawa firmą kurierską jest darmowa.

Opona letnia HIFLY 145/80 R10 do samochodów dostawczy

Jeśli poszukujesz opon letnich firmy HIFLY, a rozmiar, który jest Ci potrzebny to 145/80 R10 z indeksami nośności 84 oraz prędkości N to model SUPER TRAIL powinien zwrócić Twoją uwagę. Będzie to odpowiednia opona do zastosowania na suchym i mokrym asfalcie. Oferta opon samochodowych do użytku latem nie ogranicza się tylko do modelu SUPER TRAIL - skorzystaj z wyszukiwarki w naszym sklepie internetowym, aby wyświetlić wszystkie ceny i dostępność innych produktów.

Po więcej informacji na temat opon HIFLY SUPER TRAIL, kliknij tutaj.

Warunki gwarancji

1. Gwarancji udziela się na okres 24 miesięcy od daty zakupu, lecz nie dłużej niż do momentu zużycia bieżnika, co wykazuje wskaźnik zużycia bieżnika (TWI). Gwarancja obejmuje wyłącznie wady wynikające z winy producenta. Opona jednostronnie lub częściowo zużyta do wartości TWI jest traktowana jako całkowicie zużyta i nie podlega gwarancji.

2. Gwarancją nie są objęte wady spowodowane:
  • uszkodzeniem mechanicznym
  • nieprawidłową eksploatacją
  • nieprawidłowym montażem
  • złym stanem technicznym pojazdu
  • nieprawidłowym przechowywaniem

3. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać w punkcie zakupu opon.

4. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty dostarczenia wyrobu do punktu sprzedaży.

5. Reklamacja zostanie uznana w każdym przypadku stwierdzenia wady fabrycznej (złe wykonawstwo, wady materiałowe lub wady konstrukcyjne). W przypadku uznania reklamacji kupujący otrzymuje towar wolny od wad lub zwrot środków pieniężnych za zakup uszkodzonego towaru. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za straty czasu i niewygody wynikające z ewentualnego przestoju pojazdu w trakcie trwania procesu reklamacji oraz inne szkody będące następstwem wady produktu oraz przeprowadzanego procesu reklamacji.

Opinie

Brak opinii na temat produktu.

Rozmiary opon z serii HIFLY SUPER TRAIL