Falken EUROALL SEASON AS220 PRO

Typ opony:
pojazd 4x4/SUV
Sezon:
Opona caloroczne Opony całoroczne
Rozmiar:
235/60 R18
Bieżnik:
EUROALL SEASON AS220 PRO
Indeks nośności:
107 (do 975 kg na oponę)
Indeks prędkości:
W (do 270 km/h)
Rok produkcji:
nie starsze niż 12 miesięcy
Okres gwarancji:
5 lat
Kod towaru:
356263
Wzmocnienie:
XL
Informacje:
3PMSF - HOMOLOGACJA ZIMOWA

za komplet 4 sztuk

Koszty dostawy
0 zł od sztuki
Towar z oficjalnej
dystrybucji
Pełna gwarancja
producenta

Dostępne warianty tej opony

  • DOT2023
  • Wysyłka 24-48h
  • Ostatnie 4 szt. w tej cenie
  • DOT2024
  • Wysyłka 24-48h
  • Ostatnie 10 szt. w tej cenie

Opona Falken EUROALL SEASON AS220 PRO 235/60 R18 107 W - informacja o produkcie

Prezentowana oferta sklepu internetowego opony.strefakierowcy.pl dotyczy opony marki Falken. Jest to bieżnik EUROALL SEASON AS220 PRO. Rozmiar tej opony to 235/60 R18. Maksymalna dopuszczalna prędkość użytkowania tej opony wynikająca z indeksu SI wynosi: W (do 270 km/h). Indeks nośności wynosi 107 co oznacza, że znosi obciążenie do 975 kg na oponę. Kod opony to 356263, a kod EAN 4250427434117 - warto zapisać te wartości, aby w razie konieczności dokonania w przyszłości zakupu jednej sztuki opony móc precyzyjnie dobrać ten sam produkt. Numer opony w bazie EPREL 1484371. Dodatkowe oznaczenia występujące na tej oponie to: XL, 3PMSF - HOMOLOGACJA ZIMOWA.

Informacje dotyczące zastosowania opon Falken EUROALL SEASON AS220 PRO 235/60 R18 107 W

Ten model opon Falken przewidziany jest przede wszystkim do samochodów SUV i 4x4. Ta opona jest oponą całoroczną. Długość gwarancji wynosi 5 lat. Jako kierowca pamiętaj, że opony całoroczne są kompromisem - nie gwarantują tak wysokiej skuteczności latem i zimą jak ich "sezonowe odpowiedniki", jednak oczywiście w warunkach umiarkowanych zim z jakimi często mamy do czynienia są coraz ciekawszą alternatywą. Oferowane w naszym sklepie internetowym opony Falken EUROALL SEASON AS220 PRO 235/60 R18 107 W możemy wysłać do Ciebie w 24-48h. Dostawa firmą kurierską jest darmowa.

Opona całoroczna Falken 235/60 R18 do samochodów SUV i 4x4

Jeśli poszukujesz opon całorocznych firmy Falken, a rozmiar, który jest Ci potrzebny to 235/60 R18 z indeksami nośności 107 oraz prędkości W to model EUROALL SEASON AS220 PRO powinien zwrócić Twoją uwagę. Będzie to odpowiednia opona do zastosowania na błocie pośniegowym, mokrym i suchym asfalcie. Oferta opon samochodowych do użytku cały rok nie ogranicza się tylko do modelu EUROALL SEASON AS220 PRO - skorzystaj z wyszukiwarki w naszym sklepie internetowym, aby wyświetlić wszystkie ceny i dostępność innych produktów.

Po więcej informacji na temat opon Falken EUROALL SEASON AS220 PRO, kliknij tutaj.

Warunki gwarancji

5-letnia gwarancja FALKEN
„Opony FALKEN są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
Zaufanie naszych klientów do jakości naszej pracy stanowi podstawę naszego sukcesu”.
Gwarancja rozpoczyna się w momencie sprzedaży klientowi końcowemu potwierdzenie
w postaci faktury / paragonu) lub od daty produkcji zgodnie ze znakiem tygodnia w numerze
DOT (jeżeli nie ma faktury / paragonu).
Gwarancja kończy się po upływie pięciu lat od rozpoczęcia, jeśli głebokość bieżnika wynosi  poniżej 2 mm w jednym z głównych rowków profilu bądź kiedy opona osiągnie wiek ośmiu lat.

Gwarancja obejmuje wszystkie opony marki FALKEN sprzedane przez jednego z partnerów FALKEN, autoryzowanych przez Falken Tyre Europe GmbH lub zamontowane jako część oryginalna w nowym pojeździe.

Rekompensata następuje poprzez procentową notę uznaniową dla dealera do danej aktualnej ceny zakupu dealera lub alternatywnie poprzez wymianę na nową oponę ale tylko przy ponad 90% pozostałej głębokości bieżnika.

𝐍𝐨𝐭𝐚 𝐮𝐳𝐧𝐚𝐧𝐢𝐨𝐰𝐚 dealera = cena zakupu dealera ∗ Pozostała głębokość bieżnika − 2 mm
Oryginalna głębokość bieżnika − 2 mm

Obsługa. Po wstępnej ocenie opon przez autoryzowanego partnera FALKEN, powinien on przekazać reklamację do Falken Tyre Europe GmbH. Wszystkie zareklamowane opony muszą być dostępne do weryfikacji przez Serwis Techniczny Falken Tyre Europe GmbH. Jeżeli nie da się wykluczyć przyczyny reklamacji leżącej po stronie producenta, to rekompensata za opony zostanie obliczona na podstawie powyższego wzoru. Falken Tyre Europe GmbH nie ponosi kosztów związanych z montażem.

Wykluczone są wszystkie reklamacje, których przyczyną jest nieprawidłowe użytkowanie (np. niewłaściwe ciśnienie powietrza, przeciążenie, stosowanie w warunkach nieodpowiednich dla produktu, nieprawidłowa geometria zawieszenia lub nieprawidłowy montaż, użytkowanie w wyścigach / rajdach, nadużycie (np. wandalizm, kradzież) bądź zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne (np. spowodowane uderzeniem). Ponadto wykluczone są opony naprawiane lub bieżnikowane oraz wszystkie  reklamacje dotyczące przedwczesnego lub nieregularnego zużycia.
Ustawowe prawo do gwarancji (odpowiedzialność za wady) przysługujące konsumentom nie jest ograniczone przez gwarancję. Gwarantem jest Falken Tyre Europe GmbH, Berliner Straße 74-76, 63065 Offenbach.

Opinie

Brak opinii na temat produktu.