Cooper DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL

Typ opony:
pojazd 4x4/SUV
Sezon:
Opona letnie Opony letnie
Rozmiar:
275/65 R18
Bieżnik:
DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL
Indeks nośności:
123 (do 1550 kg na oponę)
Indeks prędkości:
K (do 110 km/h)
Rok produkcji:
2021
Okres gwarancji:
3 lata
Kod towaru:
9031662
Informacje:
RWL - BIAłE LITERY

za komplet 4 sztuk

Koszty dostawy
0 zł od sztuki
Towar z oficjalnej
dystrybucji
Pełna gwarancja
producenta

Opona Cooper DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL 275/65 R18 123 K - informacja o produkcie

Prezentowana oferta sklepu internetowego opony.strefakierowcy.pl dotyczy opony marki Cooper. Jest to bieżnik DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL. Rozmiar tej opony to 275/65 R18. Maksymalna dopuszczalna prędkość użytkowania tej opony wynikająca z indeksu SI wynosi: K (do 110 km/h). Indeks nośności wynosi 123 co oznacza, że znosi obciążenie do 1550 kg na oponę. Kod opony to 9031662, a kod EAN 0029142901891 - warto zapisać te wartości, aby w razie konieczności dokonania w przyszłości zakupu jednej sztuki opony móc precyzyjnie dobrać ten sam produkt. Dodatkowe oznaczenia występujące na tej oponie to: RWL - BIAłE LITERY.

Informacje dotyczące zastosowania opon Cooper DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL 275/65 R18 123 K

Ten model opon Cooper przewidziany jest przede wszystkim do samochodów SUV i 4x4. Ta opona jest oponą letnią. Długość gwarancji wynosi 3 lata. Kiedy można założyć opony letnie 275/65 R18? Zalecamy, aby używać opon letnich jeśli średnia dobowa temperatura przekracza 7 stopni Celsjusza. Jest to granica kiedy opony zimowe tracą swoje właściwości, a opony na lato powinny znaleźć się na kołach twojego samochodu. Oferowane w naszym sklepie internetowym opony Cooper DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL 275/65 R18 123 K możemy wysłać do Ciebie w 24-48h. Dostawa firmą kurierską jest darmowa.

Opona letnia Cooper 275/65 R18 do samochodów SUV i 4x4

Jeśli poszukujesz opon letnich firmy Cooper, a rozmiar, który jest Ci potrzebny to 275/65 R18 z indeksami nośności 123 oraz prędkości K to model DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL powinien zwrócić Twoją uwagę. Będzie to odpowiednia opona do zastosowania na suchym i mokrym asfalcie. Oferta opon samochodowych do użytku latem nie ogranicza się tylko do modelu DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL - skorzystaj z wyszukiwarki w naszym sklepie internetowym, aby wyświetlić wszystkie ceny i dostępność innych produktów.

Po więcej informacji na temat opon Cooper DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL, kliknij tutaj.

Warunki gwarancji

1. Gwarancji udziela się na okres 36 miesięcy od daty zakupu, lecz nie dłużej niż do momentu zużycia bieżnika, co wykazuje wskaźnik zużycia bieżnika (TWI). Gwarancja obejmuje wyłącznie wady wynikające z winy producenta. Opona jednostronnie lub częściowo zużyta do wartości TWI jest traktowana jako całkowicie zużyta i nie podlega gwarancji.

2. Gwarancją nie są objęte wady spowodowane:
  • uszkodzeniem mechanicznym
  • nieprawidłową eksploatacją
  • nieprawidłowym montażem
  • złym stanem technicznym pojazdu
  • nieprawidłowym przechowywaniem

3. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać w punkcie zakupu opon.

4. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty dostarczenia wyrobu do punktu sprzedaży.

5. Reklamacja zostanie uznana w każdym przypadku stwierdzenia wady fabrycznej (złe wykonawstwo, wady materiałowe lub wady konstrukcyjne). W przypadku uznania reklamacji kupujący otrzymuje towar wolny od wad lub zwrot środków pieniężnych za zakup uszkodzonego towaru. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za straty czasu i niewygody wynikające z ewentualnego przestoju pojazdu w trakcie trwania procesu reklamacji oraz inne szkody będące następstwem wady produktu oraz przeprowadzanego procesu reklamacji.

Opinie

Widoczne na stronie sklepu opinie o towarach pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie internetowym. Zostały pozyskane poprzez formularz wysłany pocztą elektroniczną z prośbą o ocenę zakupionego produktu. Formularze rozsyłamy po 6 miesiącach od złożenia zamówienia. Sklep nie zbiera i nie publikuje opinii niepotwierdzonych zakupem. Sklep zastrzega sobie prawo do ukrywania opinii wyrażonych w niekulturalny sposób, nie odnoszących się do danego produktu oraz ewidentnie sprzecznych z prawdą.

Ocena łączna

4,4/6


Opłacalność

Trwałość

Właściwości jezdne


100% osób poleca oponę

Najwyżej ocenianym parametrem jest: wygląd opony. Najpopularniejsze zastosowanie opony: teren.

Marek

Polecam w teren i na asfalt.
Opona jednak potrafi zaklejać się w błocie. W suchym piasku delikatnie z gazem bo się zakopiesz. Na asfalcie lepsza (głośność, suchy i mokry ) od mojego starego BF Goodrich MUD. Użytkowana na Suzuki Vitara.


Ocena ogólna: 4,3/6,0